DRUM TYPE HUMIDIFIER 18 GALLON PER DAY 24V-DUCT6″_GF81
SKU: G81
Estimated delivery date 2026/05/15
Out of Stock
Description
SKU GF81 Brand GeneralAire Humidification Capacity (Gallons/Day) 18 gal/d Humidifier Type Drum Energy Star No Supply Voltage 24V Hertz 50/60Hz Shipping Length/Depth 18.8 " Shipping Width 13.9 " Shipping Height 13.1 " Shipping Weight 10.15
Specifications
Brand
GeneralAire
Humidification Capacity (Gallons/Day)
18 gal/d
Humidifier Type
Drum
Energy Star
No
Supply Voltage
24V